Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
Pro Kajak

Nasza firma zajmuje się importem sprzętu kajakowego: kajaków i kanadyjek, wioseł, kamizelek asekuracyjnych, ubrań, rzutek i innych akcesoriów. Jesteśmy głównym przedstawicielem na Polskę firm Prijon GmbH, Eskimo GmbH, Hiko Sport, hf-Kajaksport GmbH, Gala Sport i TNP.

Właściciel firmy, Piotr Darkowski jest jednym z najbardziej doświadczonych kajakarzy górskich w Polsce. Swoją karierę rozpoczął w 1984 roku w klubie Bystrze. Był głównym organizatorem i kierownikiem wypraw: w Karakoram (Pakistan) w 1987 roku, do Australii i Tasmanii w 1990 roku i do Stanów Zjednoczonych (Colorado) w 1994 roku. Poza tym pływał w Japonii i w całej niemal Europie. W roku 1993 został wicemistrzem Polski w Akademickich Mistrzostwach w Kajakarstwie Górskim. Przez wiele lat był prezesem Akademickiej Federacji Klubów Kajakowych. W latach 1993-97 był organizatorem i kierownikiem Akademickich Mistrzostw Polski w Triathlonie Górskim (kajaki górskie, rowery górskie, wspinaczka). Jest współautorem książki ,,Kajakiem bezpiecznie" - podręcznika dla Instruktorów Turystyki PZK.

Współpraca Piotra Darkowskiego z firmami Prijon i Eskimo rozpoczęła się w połowie lat osiemdziesiątych, podczas organizacji zagranicznych wypraw Federacji Akademickich Klubów Kajakowych. Rozwój firmy powoduje nawiązywanie współpracy z kolejnymi producentami sprzętu kajakowego - zawsze wybieramy firmy, których solidność, fachowość i jakość możemy zagwarantować własnym autorytetem.
Pro Kajak stara się dostarczać na polski rynek najlepszy sprzęt, wykonany z najlepszych materiałów i sprzedawać go po możliwie niskich cenach.
Naszą ambicją jest wspieranie rozwoju turystyki i sportu, propagowanie kajakarstwa rozsądnego i nowoczesnego.
© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…