Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

Thaya Gumotex

Rewolucja nadeszła!!

Thaya - pneumatyczny kajak, do produkcji którego zastosowano kombinację wyjątkowego materiału Nitrilon® z nowoczesną technologią Dropstitch*.
Dzięki unikalnemu połączeniu pompowanych walców (burt) z twardym dnem, wykonanym w technologii Dropstitch, Thaya ma doskonałą stabilność, sztywność i zwrotność.
Jest wyposażona w dwa fotele, również wykonane w technologii Dropstitch, co kolosalnie podnosi komfort użytkowania. Kolejne zalety wynikające z zastosowania nowej metody produkcji to niska waga kajaka i niebywała łatwość zwijania go.
Łódka doskonale nadaje się do rekreacji na jeziorach, rzekach nizinnych i górskich - o trudności do WW2.

Thaya to kajak 2-osobowy, który łatwo może stać się rodzinną trójką (2 dorosłych + dziecko) lub przestronną jedynką. Do tych transformacji wykorzystuje się gniazda zamontowane w środkowej części kokpitu, będące standardowym wyposażeniem.
Opcjonalnie kajak można zaopatrzyć w dodatkowy pokład dziobowy, który będzie chronił przód łódki przed ewentualnymi falami (np. morskimi).

* Technologia Dropstitch opiera się na połączeniu górnej i dolnej warstwy tkaniny tysiącami poliestrowych włókien. Następnie taka konstrukcja otrzymuje szczelną powłokę.
W produkcie Gumotex całość jest chroniona dodatkowo, z obu stron, odpornym materiałem Nitrilon®. Dzięki tysiącom włókien łączących obie warstwy, konstrukcję można napompować do bardzo wysokiego ciśnienia i przez to uzyskać wytrzymały materiał, o sztywności zbliżonej do sztywności materiałów jednorodnych, z jednoczesnym zachowaniem tej samej łatwości zwijania go, jaka charakteryzuje inne kajaki Gumotex.

Dane techniczne
Długość 410 cm • Szerokość 89 cm • Waga 17,5 kg • Ładowność max 230 kg • Materiał Nitrilon® • Ilość osób 2+1 • Średnica bocznego walca 22 cm • Rozmiary złożonej łódki 63 x 40 x 26 cm
Max ciśnienie walców (Mpa/Bar/PSI): 0,02/0,2/3,0
Max ciśnienie podłogi (Mpa/Bar/PSI): 0,05/0,5/7,2

Numer Art. 15045295

Wyposażenie
Otwór odpływowy na rufie. Dwa dmuchane podnóżki. Dwa dmuchane siedzenia. Uchwyty na dziobie i rufie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt na dnie do mocowania skegu. Olinowanie pokładowe. Zawory Push-Push. Worek transportowy. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: czerwony/szary
Cena: 6260,00 4790,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…