Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie

Tutea WAKA Kayaks

Podążając śladami ''wielkiego brata'' Tutea stała się już liderem w klasie creeckerów dla kajakarek i kajakarzy o wadze do 75 kg.

Jej konstrukcja skierowana jest do profesjonalistów. Łagodne, ale jednak krawędzie dna, pozwalają szybko manewrować przy każdej prędkości i nawet gwałtowna zmiana kierunku nie stanowi problemu. Unikalna w swojej konstrukcji rufa redukuje nieplanowe świeczki hamujące w odwojach. Wszystko to odczujesz już przy pierwszym boofie czy przyspieszeniu na czubku fali. To niby tylko drobiazgi, ale takie właśnie drobiazgi mają największe znaczenie podczas startu. Kiedy wszyscy są przygotowani kondycyjnie i technicznie, wtedy zwykle drobiazgi decydują o sukcesie. Przekonaj się.

Dane techniczne
Długość 250 cm • Szerokość 66 cm • Pojemność 270 l • Optymalny przedział wagowy kajakarza 50 - 75 kg • Kokpit 90 x 52 cm

Numer Art. 25020200

Wyposażenie
Regulowane siedzenie o anatomicznym kształcie. Wkładki biodrowe z nienasiąkliwej pianki. Regulowane oparcie z systemem dociągania na paskach zębatych. Regulowane skrzydełka. Regulowany podnóżek. Przegrody bezpieczeństwa w dziobie i rufie. Uchwyty na dziobie i rufie. Uchwyt bezpieczeństwa na pokładzie. Korek odpływowy.


Kolory: czerwony, zielony, żółty
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…