Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

CustomLine CL 490 Prijon

Kajak dwuosobowy CustomLine 490 charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem. Kształt kadłuba gwarantuje duże bezpieczeństwo na wodzie. Wyraźne linie boczne, szerokie dno zapewniają wysoki poziom stabilności poprzecznej przy jednoczesnym zachowaniu dobrej zwrotności CL 490. W części rufowej mocno zaznaczony kil daje świetną stabilność kierunkową.
Przestronne kokpity pozwolą z łatwością wsiadać i wysiadać z kajaka. Nowe wysokie oparcie i pozostałe wyposażenie CL 490 zapewni znakomity komfort, z którego od lat słyną kajaki firmy Prijon.

Dane techniczne
Długość 490 cm • Szerokość 70 cm • Waga 32 kg • Pojemność 500 l • Nośność 240 kg • Kokpity: rozmiar 5 (100 x 52 cm)

Numer Art. 21110130

Wyposażenie
Ergonomiczne miękkie siedzenia z regulowanymi miękkimi oparciami. Skrzydełka. Siatka bagażowa z gumy na pokładzie. Podnóżek regulowany przystosowany do instalacji sterowej. Instalacja pod ster. Komora rufowa. Rączki na dziobie i rufie.


Kolory: czerwony, mango
Cena: 5449,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…