Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

CustomLine CL 490 Prijon

Kajak CustomLine 490 skierowany jest do szerokiej grupy wodniaków, którzy bardzo cenią sobie bezpieczeństwo na wodzie i wygodę. Szczególnie polecany początkującym kajakarzom. Ponieważ wysoki kadłub, wyraźne linie boczne, szerokie dno sprawiają wrażenie, że w CastomLine 490 wywrotka jest praktycznie niemożliwa. Kolejnym ważnym elementem dla początkującego czy rekreacyjnego kajakarza jest utrzymanie obranego kierunku płynięcia. W CL 490 zapewni wam to mocno zaznaczony kil w części rufowej.

Stosunkowo duże, przestronne kokpity umożliwiają większości kajakarzom wielką łatwość wsiadania i wysiadania z kajaka. Wysokie oparcie z pianką pod plecy, profilowane miękkie siedzenie i pozostałe wyposażenie CL 490 zapewni wam znakomity komfort, z którego od lat słyną kajaki firmy Prijon.

Świetna stabilność poprzeczna, solidne wykończenie kajaka i polietylen HTP sztywny i odporny na ścieranie spowodowały, że seria CustomLine doskonale spisuje się w wypożyczalniach. Do tego celu zostały przygotowane dwa modele: CustomLine 490 Basic i CustomLine 490 Tour

Dane techniczne
Długość 490 cm • Szerokość 70 cm • Waga 32 kg • Pojemność 500 l • Ładowność 250 kg • Kokpity: rozmiar 5 (100 x 52 cm)• Waga kajakarza 60 - 120 kg • Materiał HTP

Numer Art. 21110130

Wyposażenie
Ergonomiczne miękkie siedzenia z regulowanymi miękkimi oparciami. Skrzydełka. Siatka bagażowa z gumy na pokładzie. Podnóżek regulowany przystosowany do instalacji sterowej. Instalacja pod ster. Komora rufowa. Rączki na dziobie i rufie.


Kolory: czerwony, mango
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…