Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Opakowania wodoszczelne: torby
NOWOŚĆ
Torba Duffel 40 l
Hiko

Poszerza rodzinę worków Rover.
Bardzo praktyczna torba turystyczna z zawijanym wodoszczelnym zapięciem chronionym klamrami zatrzaskowymi. Świetnie sprawdzi się podczas każdego urlopu spędzonego nad wodą.
Wykonana z mocnego i lekkiego PVC. Zapewnia to łatwą obsługę i niską wagę, docenianą podczas długich podróży, czy to kajakiem, czy samolotem. Torba jest w jasnoszarym kolorze, dzięki któremu będzie jaśniej w środku, zapewni to łatwiejsze odnalezienie tego, czego potrzebujemy. Walcowaty kształt torby ułatwia spakowanie jej do kajaka, a wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie w każdych warunkach.
Paski mocujące posiadają oczka rozmieszczone na całym obwodzie, umożliwiające łatwe przymocowanie rzeczy do torby lub odwrotnie, torby do jednostki pływającej lub środka transportu. Pasek na ramię jest odpinany.

Dane techniczne:
pojemność
40 litrów

Numer Art. 1784020


Kolory: jasnoszary
Cena: 239,90
podobne:  »Opakowania wodoszczelne: torby
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…