Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kurtkofartuchy: kurtkofartuchy
NOWOŚĆ
Baller 87 Zephyr K1 dł. rękaw
Hiko

Sportowy kurtkofartuch z długim rękawem do kajak crossu.

Powstał z połączenia kurtki Zephyr z fartuchem Baller 87.

Kurtka wykonana z bardzo cienkiego i lekkiego materiału. Wewnętrzną warstwę zaprojektowano aby minimalizowała opory materiału, powstające przy każdym ruchu zawodnika. Mankiety neoprenowe na nadgarstkach i szyi wykonane są z bardzo elastycznego i cienkiego neospanu którego zawodnik niemal nie czuje.

Fartuch neoprenowy, wykonany z e.prenu o grubości 4 mm. Od góry pokryty jest Supratexem - odpornym na ścieranie nylonem o doskonałej elastyczności. Od wewnątrz na obrębie jest pokryty silikonem, aby fartuch lepiej przylegał i by uniemożliwić dostanie się wody do wewnątrz. Na froncie klasyczne ucho do ściągania fartucha.

Ten kurtkofartuch zanim znalazł swoje miejsce w katalogu Hiko „żył w podziemiu” jako często wykonywany przedmiot na zamówienie. Ci, którzy mieli cierpliwość i wytrzymałość, aby go zdobyć przy wiecznie obłożonej produkcji, wrócili po kolejne dla swoich przyjaciół. A ci przyjaciele przyprowadzili swoich przyjaciół ;-).

Teraz, gdy kajak cross jest dyscypliną olimpijską, wprowadziliśmy go do naszej standardowej oferty.

Rozmiary:
Kurtka: S • M • L • XL • XXL
Fartuch 87: 82-92 cm

Numer Art. 1761900


Kolory: biały, czarny, turkusowy
Cena: 949,90
podobne:  »Kurtkofartuchy: kurtkofartuchy
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…