Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
NOWOŚĆ
Guardian 3 D
Hiko

Guardian 3D najbardziej zaawansowana kamizelka górska Hiko. Opracowana razem z najlepszymi kajakarzami górskimi. Będzie twoim osobistym opiekunem na rzece. Została wykonana z naciskiem na połączenie bezpieczeństwa i komfortu. Można powiedzieć, że projektantom Hiko udało się stworzyć prawie perfekcyjną kamizelkę.

Guardian wyposażony jest w świetny system regulacji po przez: trzy zapinane klamry boczne, elastyczne pasy naramienne osłonięte neoprenem, podwójną regulację w talii. Taka konstrukcja pozwoli ci doskonale dopasować kamizelkę przy jednoczesnym zachowaniu pełnej swobody ruchów. Pas piersiowy z bezpieczna klamrą, uchwyt na nóż i D-ringi do zaczepienia np karabinka to obowiązkowe dodatki Guardiana.
Z przodu dwie kieszenie: duża wyposażona w siatkową przegrodę i mała z zaczepem na elastycznej lince. Zmieści się w niej telefon (uwaga: kieszeń nie jest wodoszczelna).

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1712002


Kolory: Waikiki, Inferno, Stealth
Cena: 815,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…