Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Fartuchy i dekle: freestyle|górskie

Silverback kevlar drylip hf

Cena TERAZ! 559.9 zł dotyczy tylko fartuchów Silverback kevlar drylip w rozmiarze KH

Większe bezpieczeństwo, większy komfort użytkowania, doskonałe uszczelnienie i zwiększenie ochrony na przetarcie to kryteria, którymi kierowali się projektanci firmy HF podczas tworzenia modelu Silverback.
Wykonany z grubego 4 mm neoprenu. Zarówno po zewnętrznej, jak i po wewnętrznej stronie fartuch pokryty jest warstwą jersey'u.
Obręb od wewnątrz jest wzmocniony tak by fartuch lepiej przylegał oraz aby uniemożliwić dostanie się wody do wewnątrz. Ponadto w przedniej części dodano specjalny kołnierz, którego zadaniem jest jeszcze lepsze dopasowanie fartucha do rantu kokpitu.
Od zewnątrz fartuch jest wzmocniony w części przedniej aramidem, który zwiększa odporność na przetarcia.
Fartuch wyposażony jest w pas poprzeczny, który go dodatkowo usztywnia na pokładzie a ponadto umożliwia awaryjne „wybicie” go w sytuacji wyższej konieczności.
Na froncie jest także klasyczne ucho do ściągania fartucha.
Po wewnętrznej stronie fartucha można również znaleźć odblaskowe logo, które w połączeniu z klamrą przy uchu ułatwią lokalizację i zwiększają bezpieczeństwo np. podczas przenoski czy powrotu do samochodu w warunkach niedostatecznej widoczności. Ten patent dedykowany jest przede wszystkim dla kajakarzy, którzy często pływają o świcie lub zmierzchu. Dodatkowy element odblaskowy zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się.
Bardzo dobre materiały oraz solidne wykonanie „by HF” gwarantują pełną satysfakcję nawet najbardziej wymagającym kajakarzom.

Dane techniczne
Kokpitu: KH (80-88 cm) • Big (89-96 cm)
Komina: 70 cm • 78 cm • 86 cm

Numer Art. 16083378

Wyposażenie


Kolory: szary, czarny
Cena: 592,90 559,90
podobne:  »Fartuchy i dekle: freestyle|górskie
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…