Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne

Zoar Sport (wyposażenie USA) Necky

Cena TERAZ! 2999 zł

Zoar Sport jest szybką turystyczną jedynką, od lat cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród rodzimych kajakarzy. Ten kajak doskonale nadaje się do turystyki w polskich warunkach: łatwy do opanowania, zwrotny, z dużą przestrzenią ładunkową.
Ma wyposażenie w najlepszej dostępnej wersji (kajak na rynek amerykański): Rewelacyjne regulowane siedzenie i oparcie z systemem wentylacji. Dodatkowo siedzenie wyposażone jest w specjalną nakładkę, która podnosi komfort cieplny i użytkowy kajakarza. Miękkie, dobrze trzymające skrzydełka. Dwie komory bagażowe (z systemem szczelnych dekli), ułatwiają rozlokowanie bagażu w dziobie i rufie kajaka. Bogate olinowanie.

Dane techniczne
Długość 426 cm • Szerokość 64 cm • Waga ca. 25 kg • Pojemność 350 l • Nośność 140 kg • Wymiary kokpitu: 92 x 50 cm • Pojemność komór bagażowych: przód 50 l, tył 105 l

Numer Art. 18110000

Wyposażenie
siedzenie z regulowanym oparciem i nakładką ocieplającą, dwie wodoszczelne komory bagażowe, regulowany podnóżek do kierowania sterem, ster oraz system do podnoszenia go i kładzenia na pokładzie, trzy uchwyty ("koperta" z gumy) do troczenia bagażu na pokładzie, uchwyty na dziobie i rufie


Kolory: żółty
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…