Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kanadyjki

Scout Standard Gumotex

Kanadyjka Scout to z jednej strony rodzinna propozycja na spędzanie wolnego czasu, a z drugiej, oferta dla wszelkiego typu poszukiwaczy przygód. Klasyczna linia kadłuba nawiązuje do sprawdzonych, indiańskich kształtów. Bardzo stabilna i pakowna (aż 450 kg ładowności !!) jest największą spośród kanadyjek produkowanych przez Gumotex.
Dzięki wysokim burtom i dużej dzielności na falach, kanadyjka będzie odpowiednia zarówno podczas nizinnej, rodzinnej wyprawy z dziećmi, jak i dla łowców adrenaliny oraz miłośników górskich spływów (do klasy WW III).
Unikalny system rozpórek T-BONES dodatkowo zwiększa sztywność konstrukcji dna, co pozwala uzyskać lepszą kontrolę nad kanadyjką podczas manewrowania. Podnosi również jej prędkość. Dno w części rufowej wyposażone jest w system odprowadzania wody, zamykany rolowanym zapięciem.
Kanadyjka wykonana z materiału Nitrilon. Standardowo wyposażona jest w trzy ławeczki pokryte miękką poliuretanową pianką „Comfort-Pad”. Przednia i tylna ławeczka wyposażone są również w pasy udowe, z bezpiecznymi klamrami do szybkiego wypięcia. Na burtach, z przodu i z tyłu, znajdziemy także wklejone specjalne uchwyty, do których można przypiąć bagaż podczas spływu.

Wersja Standard 2019 wyposażona jest w plecak transportowy 135 L.

Uwaga:
Pompka widoczna na zdjęciach nie jest standardowym wyposażeniem kanadyjki.

Dane techniczne
Długość 445 cm • Szerokość 95 cm • Waga 25 kg • Ładowność 450 kg • Ilość osób 3 • Wymiary bocznego walca 35x19 cm • Ilość komór 3 • Rozmiary złożonej łódki 70x45x30 cm • Ciśnienie robocze 0,02/0,2/3,0 (Mpa/Bar/PSI) • Materiał Nitrilon®.

Numer Art. 15044667

Wyposażenie
Rolowany rękaw odpływowy w dnie. 3x ławka z antypoślizgową pianką ''Comfort Pad'', montowana na śrubach. 3x system ''T-Bone'' usztywniający ławki. 2x pas udowy z bezpieczną klamrą. Lina pokładowa na dziobie i rufie. Uchwyty do troczenia bagażu wewnątrz łódki. Elastyczna pętla z kulką do mocowania pompki. Uchwyty na dziobie i rufie, Zawór bezpieczeństwa w dnie. Zawory Push-Push. Worek transportowy 135 L. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: ciemnozielony/szary, czerwony/szary
Cena: 7799,00 6379,00
Uwagi: Kanadyjka nie jest standardowo wyposażona w pompkę.
podobne:  »Kanadyjki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…