Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki   »Kajaki trzyosobowe

Seawave Gumotex

Seawave jest najdłuższym i jednym z najpopularniejszych kajaków w ofercie firmy Gumotex. Świetna propozycja dla dwóch lub trzech osób.
Wszechstronny i uniwersalny - te dwie cechy najlepiej określają parametry Seawave'a. Trudno bowiem o bardziej wielofunkcyjną łódkę pneumatyczną:
W podstawowej wersji kajak wyposażony jest w dwa wygodne pompowane siedzenia oraz podnóżki. Mają one za zadanie podniesienie komfortu użytkowania, ale również usztywnienie konstrukcji kadłuba. W takiej wersji podstawowej użytkownik otrzymuje także największą przestrzeń bagażową. Na środek lub do przodu również może zaprosić np. dziecko albo ulubionego zwierzaka.

Kajak można także szybko przerobić na jedynkę. Wystarczy zamontować jedno siedzenie na środku kokpitu, w specjalnie do tego przygotowanych gniazdach.

Jeśli chcecie pływać w trójkę - nic prostszego. Wystarczy dokupić trzecie siedzenie i zamontować je w środkowej części kokpitu. Seawave staje się wtedy wygodną rodzinną trójką.

Seawave może być również dzielną jedynką o niemal morskim charakterze lub ''profi'' dwójką - wystarczy zaopatrzyć się w pokład ze usztywnionym kokpitem dla jednej lub dwóch osób. Takie wyposażenie chroni załogę przed kapryśną pogodą, jak również zwiększa dzielność łódki na dużych akwenach.

Wiele możliwości - jeden Seawave. Od ciebie zależy, jak będzie wyglądał.
Wersja przygotowana do instalacji steru.

Zmiany wprowadzone do wersji Seawave 021:
- kajak jest przystosowany do założenia nowej generacji kokpitów 2 i 1 osobowych.
- w zestawie znajduje się klucz do zaworów.
- nowy plecak transportowy Kortexin 100 L z dużą kieszenią na wiosła.

Zamów kajak mejlowo:

Dane techniczne
Długość 455 cm • Szerokość 83 cm • Waga 17,5 kg • Ładowność 250 kg • Ilość osób 3 • Średnica bocznego walca 22 cm • Ilość komór 3 + 3 + 2 • Rozmiary złożonej łódki 68x43x30 cm • Ciśnienie robocze 0,2 Bar • Materiał Nitrilon.

Numer Art. 15044119

Wyposażenie
Otwór odpływowy na rufie. Dwa dmuchane podnóżki. Dwa dmuchane siedzenia. Uchwyty na dziobie i rufie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt na dnie do mocowania skegu. Olinowanie pokładowe. System podwójnych suchych rzepów (zakładka) do zapięcia pokładu. Zawór ciśnieniowy CER. Zawory Push-Push. Plecak transportowy 100 l z dużą kieszenią na wiosła. Reperaturka. W pokładzie na rufie otwory do instalacji sterowej. Gąbka. Metalowy klucz do zaworów Push-Push i bezpieczeństwa.


Kolory: czerwony/szary
Cena: 6849,00 4970,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki   »Kajaki trzyosobowe
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…