Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

Swing 2 Gumotex

Nowy Swing 2 od sezonu 2018 jest dostępny z najbardziej uznanego przez kajakarzy materiału Nitrilon®.
Materiał Nitrilon® wykazuje wysoką odporność na ścieranie i ma najlepszy stosunek wagi do wytrzymałości. Jest z powodzeniem od wielu sezonów powszechnie stosowany w produkcji większości łódek Gumotex.

Kajak przeznaczony do rekreacji i turystyki na jeziorach, rzekach nizinnych i górskich do stopnia trudności WW II. Jest to pierwsza łódka w ofercie Gumotexu, w której zastosowano nowatorskie rozwiązanie: system wręg usztywniających pokład. Podniosło to prędkość kajaka, ale także zwiększyło jego stabilność.
Do produkcji kajaka wykorzystano kombinację świetnej jakości materiałów: Nitrilonu® i PES, PUR (tkanina typu RIPSTOP). Charakteryzuje je duża wytrzymałość i niska waga. Docenią to przede wszystkim turyści, którzy często przemieszczają się z kajakiem - pieszo, na rowerze lub samolotem. Wygodne siedzenia oraz przestronne kokpity z możliwością założenia fartuchów pozwalają wygodnie i sucho podróżować zarówno załodze jak i bagażom. Kajak Swing produkowany jest w wersji jednoosobowej oraz dwuosobowej. Przedni i tylny pokład kajaka zapinany jest na zamek błyskawiczny. Ułatwia to rozlokowanie bagażu w dziobie i rufie.
Do kajaka Swing 2 sugerujemy fartuchy Basic Fitflex CL87.

Dane techniczne
Długość 402 cm • Szerokość 87 cm • Waga 14,3 kg • Ładowność 220 kg • Materiał Nitrilon® (dno i boczne walce) i PES, PUR (pokład) • Ilość osób 2 • Średnica bocznego walca 20,3 cm • Rozmiary złożonej łódki 67 x 42 x 30 cm

Numer Art. 15043911

Wyposażenie
Rozpinany pokład z przodu i z tyłu. Wręgi usztywniające pokład. Regulowane podnóżki. Wygodne siedzenia z oparciami. Dwie koperty bagażowe na pokładzie. Uchwyty do noszenia kajaka na dziobie i rufie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt w dnie do mocowania skegu. Zawory typu Push-Push. Zawór ciśnieniowy CER. Reperaturka. Tekstylna torba transportowa. Gąbka.


Kolory: czerwono/szary, zielono/szary
Cena: 3799,00 3540,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…