Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki

Salish II Delsyk Designe

Salish II: pojemny, szybki dwukokpitowy kajak dla 2 osób plus dziecko. Wielokątny przekrój dna zapewnia bardzo dobrą stabilność poprzeczną. Charakterystyczny dla kajaków Delsyk kształt dziobu i wyraźny kil w części rufowej umożliwiają kajakarzom swobodne pokonywanie fal (także na rzekach górskich). Na rzece czy to nizinnej czy górskiej Salish zaskakuje swoją zwrotnością.
Kajak Salish II będzie świetnym towarzyszem w czasie weekendowych jak i wakacyjnych spływów. Wyposażony w komorę, ster i wygodne siedzenia dzielnie będzie służył podczas wielodniowych wypraw kajakowych.
Duży tylny kokpit pozwala swobodnie posadzić przed sobą dziecko. Obszerność tego kokpitu ułatwi wam przekształcenie Salisha w jedynkę. Wystarczy, że przesuniecie tylne siedzenie w kierunku środka kajaka.

Dane techniczne
Długość 450 cm • Szerokość 76 cm • Kokpit tył: 116 x 52 cm, przód: 93 x 47 cm • Waga 34 kg • Ładowność max. 315 kg

Numer Art. 53201104

Wyposażenie
Ergonomiczne, pokryte pianką siedzenie ze zmiennym nachyleniem. Regulowane, pokryte pianką oparcie. Regulowany podnóżek. Miękka nakładka na kolana i uda. Szczelna komora bagażowa w rufie. Ster wraz z systemem podnoszenia go i możliwością położenia na rufie. Siatka bagażowa na pokładzie przed kokpitem. Gumowa koperta bagażowa między kokpitami. Uchwyty na dziobie i rufie. Olinowanie.


Kolory: czerwony, mango
Cena: 6999,00
podobne:  »Kajaki dwuosobowe: kajaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…