Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne

Nifty 440 Delsyk Designe

To nie pomyłka! Jest już nowy kajak ze stajni Delsyk Designe - Nifty 440.

Tym samym do grona Nifty 385 i Nifty 430 dołączył kajak dłuższy, bardziej wyporny, stworzony dla osób nawet z parametrami 'big size'.
Charakteryzuje się wyraźnie podniesionym pokładem w swojej przedniej części i obszernym kokpitem, dzięki czemu powstała przestrzeń, która daje swobodę nawet dwumetrowcom :-). Niezmiennie, Nifty 440 jest wszechstronnym kajakiem o świetnej nautyce. Jego linia mocno nawiązuje do cieszącego się w Polsce wielkim uznaniem modelu Zoar Sport firmy Necky.

Nowy Nifty 440 jest szybką, a jednocześnie bezpieczną łódką. W czasie przechyłów zachowuje się stabilnie i przewidywalnie. Z łatwością manewruje między przeszkodami na mniejszych rzekach, nie zmęczy na długich trasach dużych rzek i trawersach jezior.
Charakterystyczny kształt dziobu zapewnia doskonałe cięcie fal. Docenią to doświadczeni kajakarze, pływając w trudnych warunkach np. wzdłuż morskiego wybrzeża. Oprócz nautyki mocną stroną łódki jest także jej bogate wyposażenie, które obejmuje między innymi: dwie komory bagażowe, siedzenie z regulowanym w dwóch płaszczyznach oparciem (wysokość i nachylenie), regulowane podnóżki, ster.
Te atrybuty dają wygodę i przyjemność pływania na każdym szlaku.

Zdecydowanie: Nifty 440 to bardzo komfortowy i nowoczesny kajak.

Dane techniczne
Długość 440 cm • Szerokość 62 cm • Kokpit 100 x 54 cm • Waga 24 kg • Ładowność max. 150 kg

Numer Art. 53103000

Wyposażenie
Ergonomiczne, pokryte pianką siedzenie ze zmiennym nachyleniem. Regulowane, pokryte pianką oparcie. Regulowany podnóżek. Miękka nakładka na kolana i uda. Szczelna komora bagażowa w dziobie i rufie. Ster wraz z systemem podnoszenia go i możliwością położenia na rufie. Siatka bagażowa na pokładzie przed kokpitem. Gumowa koperta bagażowa na pokładzie przed i za kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie. Olinowanie. Uchwyt antykradzieżowy.


Kolory: czerwony
Cena: 6499,00 5599,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…