Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne|rekreacyjne

Nifty 385 Delsyk Designe

Nifty 385 zalicza się do grupy kajaków kompaktowych o bardzo dobrych własnościach sterownych. Skierowany do szerokiej grupy kajakarzy, poszukujących uniwersalnego kajaka w długości do 4 m. Bardzo stabilna konstrukcja Nifty 385 zapewni bezpieczeństwo podejmującym pierwsze kroki na wodzie. Ważną zaletą, nie tylko dla początkujących, jest obszerny kokpit ułatwiający wsiadanie i wysiadanie z kajaka.
Producent zadbał o wysoką jakość wyposażenia: ergonomiczne z piankowymi nakładkami siedzenie i oparcie z system regulacji, ster z linką do podnoszenia i opuszczania bezpośrednio z kokpitu bez konieczności wysiadania z kajaka, dwie komory bagażowe (tylna komora ma podwójny dekiel). Tak przygotowany kajak sprawi, że doświadczeni wodniacy w czasie wielodniowych wypraw docenią komfort płynący z użytkowania Nifty 385.

Dane techniczne
Długość 385 cm • Szerokość 65 cm • Waga 23 kg • Max. ładowność 150 kg • Kokpit 96,5 cm x 48 cm • Pojemność komór bagażowych: przód 40 l, tył 78 l • Waga kajakarza do 115 kg

Numer Art. 53101000

Wyposażenie
Regulowane siedzenie z nakładką. Regulowane oparcie. Regulowany podnóżek przygotowany do steru. Miękkie skrzydełka. Szczelna komora bagażowa w dziobie i rufie. Ster z systemem podnoszenia i opuszczania. Siatka bagażowa na pokładzie, 2 koperty przed i za kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie. Olinowanie. Cumka.


Kolory: czerwony, mango, żółty
Cena: 4399,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne|rekreacyjne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…