Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne

Nifty 430 Delsyk Designe

Nifty 430 to kompaktowy, wszechstronny kajak, przeznaczony do turystyki nizinnej i morskiej. Charakterystyczny kształt dna nadaje łodzi niesamowitą stabilność wtórną przez co jest odpowiedni dla początkujących kajakarzy. Smukły kształt kadłuba sprawia, że kajak jest szybki.

Ergonomiczna budowa pokładu i kokpitu daje kajakarzowi pełen komfort podczas długich dystansów od rzek i dużych jezior po wycieczki wzdłuż wybrzeża. Kil zapewnia, że Nifty 430 dobrze płynie na wprost, a jednocześnie jest łatwy w sterowaniu na małych rzekach. Wygodne miękkie siedzenie z regulowanym oparciem oraz system podnóżków z pedałami do kierowania sterem pozwalają łatwo kontrolować kajak i utrzymywać kierunek płynięcia. Przestronny kokpit ułatwia wsiadanie i wysiadanie. Jego wyraźne krawędzie zapewniają dobre przyleganie fartucha.

Na dziobie oraz rufie kajak wyposażony jest w dwie szczelne komory bagażowe. Każda z tych komór zabezpieczona jest deklem neoprenowym i bardzo wytrzymałą pokrywą z polietylenu. Tak skonstruowane wodoszczelne komory sprawiają, że Nifty 430 jest niezatapialny.

W standardowym wyposażeniu jest ster, z możliwością podnoszenia i opuszczania go, bezpośrednio z kokpitu, bez konieczności wysiadania z kajaka. Kajak wyposażony w trzy koperty bagażowe na pokładzie oraz olinowanie.

Dane techniczne
Długość 430 cm • Szerokość 60 cm • Kokpit 96 x 49 cm • Waga 25 kg • Ładowność max. 150 kg • Pojemność komór: dziobowa ok 45 L, rufowa ok 80 L

Numer Art. 53100000

Wyposażenie
Ergonomiczne, pokryte pianką siedzenie ze zmiennym nachyleniem. Regulowane, pokryte pianką oparcie. Regulowany podnóżek. Miękka nakładka na kolana i uda. Szczelna komora bagażowa w dziobie i rufie. Ster wraz z systemem podnoszenia go i możliwością położenia na rufie. Siatka bagażowa na pokładzie przed kokpitem. Gumowa koperta bagażowa na pokładzie przed i za kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie. Olinowanie. Uchwyt antykradzieżowy.


Kolory: lime
Cena: 5999,00 5199,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: morskie|nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…