Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Akcesoria  »Kajaki dwuosobowe: osprzęt   »Kajaki jednoosobowe: osprzęt
Top Box Prijon

To mobilny, wodoodporny schowek do montażu na kajakach Dayliner S , Dayliner L nadaje się również do innych łodzi. Pozwala na szybki dostęp do GPS, batonów, butelki z wodą, lekkiej kurtki, okularów przeciwsłonecznych lub innego powszechnie używanego sprzętu.
Oferuje dodatkowe miejsce na bagaż i akcesoria, do których można dotrzeć z kokpitu. W razie potrzeby można go zabierać ze sobą na zakupy lub do domu.

Gumowe linki zapewniają łatwe mocowanie na pokładzie. Specjalne rowki zapobiegają ześlizgiwaniu się linek i gwarantują bezpieczne trzymanie pudełka, nawet w trudnych warunkach.

Pasuje do kajaków Prijon Dayliner S, Dayliner L, PriLite Narva i prawie wszystkich kajaków HTP bez małej komory przed kokpitem (Excursion Evo i Poseidon z przodu, modele CustomLine) i starszych modeli.

Wyprodukowano w Europie!Numer Art. 2190027


Kolory: czarny
Cena: 289,90
podobne:  »Akcesoria  »Kajaki dwuosobowe: osprzęt   »Kajaki jednoosobowe: osprzęt
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…