Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Transport i przechowanie: uchwyty
Asystent Prijon

Asystent to wspaniałe rozwiązanie, dla każdego, kto ma problemy z załadowaniem swojego kajaka na bagażnik samochodowy.
Po zamontowaniu asystenta na przedniej belce bagażnika wysuwamy jego ramię, na którym mocujemy jeden koniec linki; drugi przyczepiamy do przeciwnego końca kajaka (rufa lub dziób); następnie wolny od linki koniec kajaka opieramy na wysuniętym ramieniu asystenta; naprężona linka zapobiegnie zsunięciu się łódki; potem wystarczy już tylko drugi koniec kajaka umieścić na tylnej belce bagażnika i złożyć ramię asystenta - kajak mamy na bagażniku.

Doskonała propozycja, która sprawdzi się przede wszystkim wtedy, gdy podróżujemy samotnie i nie ma nam kto pomóc zapakować kajaka. Również w samochodach o większych gabarytach (suv, van lub bus) taki asystent może okazać się niezastąpiony.

Asystenta można przykręcić do wielu popularnych profili bagażników dachowych. Nadaje się do standardowych belek o profilu 3 cm x 2 cm , belek szczelinowych , a także do belek z rowkiem od dołu. Pasuje również do bagażników THULE PRO i THULE WING BAR.
We wszystkich przypadkach asystenta montujemy za przednią belką i dlatego nie jest wystawiony na działanie strumienia powietrza. Wszystkie niezbędne załączniki oraz ilustrowana instrukcja instalacji są w zestawie.

Pasuje do każdego bagażnika dachowego - bezproblemowa obsługa nawet dla mniejszych osób.

Dane techniczne:
Wymiary asystenta:
Po zsunięciu: 110 cm
Stan rozłożony: 178 cm
Nośność 60 kg!
Waga: 2150g

Numer Art. 21119119


Kolory: czarny/alu
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Transport i przechowanie: uchwyty
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…