Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne|rekreacyjne

Zoar Sport Angler Necky

Angler to wersja Zoara Sporta przeznaczona przede wszystkim dla tych kajakarzy, którzy oprócz klasycznej turystyki preferują również wędkowanie z kajaka.
Przestronny wygodny kokpit zapewnia pełen komfort zarówno podczas wiosłowania jak i łowienia.
Wykonany z bardzo wytrzymałego polietylenu w technologii rotacyjnej. Kajak produkowany jest w kolorze oliwkowym, w celu zminimalizowania efektu płoszenia ryb i zwierząt wodnych.
Ergonomiczne siedzenie Extrasport pozwala na łatwe dopasowanie (możliwa również regulacja wysokości) do gabarytów kajakarza.
W podstawowym wyposażeniu znajdziemy również ster, wraz z systemem podnoszenia płetwy bezpośrednio z kokpitu. Regulowany podnóżek wyposażony jest w pedały do kierowania sterem.
Dwie przestronne komory ułatwiają rozlokowanie bagażu w dziobie i rufie kajaka.
Standardowo Angler wyposażony jest również w dwa gniazda na wędki oraz kotwicę wraz z systemem zapobiegającym zbędnemu dryfowaniu kajaka.
Dwie koperty bagażowe na pokładzie, olinowanie czy elastyczna smycz do wiosła to dodatki, dzięki którym wypoczynek w tym kajaku będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Dane techniczne
Długość: 430 cm • Szerokość: 63,5 cm • Waga: 25 kg • Ładowność max: 140 kg • Wymiary kokpitu: 86,4 cm x 46,2 cm • Pojemność komór bagażowych: przód 50 l, tył 105 l • Wymiary luków bagażowych: przód 22,9 cm x 15,2 cm, tył 38,1 cm x 26,7 cm

Numer Art. 18030000

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie Extrasport z regulowanym oparciem, dwie wodoszczelne komory bagażowe, ster, regulowany podnóżek do kierowania sterem, ster oraz system do podnoszenia go i kładzenia na pokładzie, olinowanie, dwie koperty bagażowe na pokładzie, uchwyty na dziobie i rufie, obrotowy uchwyt na wędkę, kotwica wraz z systemem napinającym.


Kolory: oliwkowy
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne|rekreacyjne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…