Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kurtkofartuchy: kurtkofartuchy
Jackpot Chinook C1 dł. rękaw Hiko

Sportowy kurtkofartuch z długim rękawem do kanadyjek slalomowych C1 i C2.

Powstał z połączenia kurtki Chinook z fartuchem Jackpot C1.

Wraz z kamizelką Hiko Jackpot tworzą najlepszy komplet do slalomu na zimne dni.

Bardzo wygodna kurtka na chłodniejsze warunki. Wykonana z wodoodpornego, ciepłego i niezwykle elastycznego materiału Aqualite.
Zaprojektowana dla zawodników i aktywnych miłośników białej wody. Odpowiednie połączenie z bielizną termoaktywną pozwala na szeroki zakres zastosowań, od łagodnego zimna do silnego mrozu. Na karku kurtka wyposażona jest bardzo elastyczny neoprenowy kołnierz a na rękawach w wydłużone mankiety z neoprenu . W talii kurtka jest uszczelniona neoprenem o przyczepnej powierzchni w kierunku ciała, aby zwiększyć wodoszczelność i zapobiegać podwijaniu się kurtki.

Fartuch Jackpot posiada specjalną kieszeń z przodu w której umieszcza się zewnętrzną poduszkę z kamizelki Jackpot. Kieszeń w fartuchu została tak zaprojektowana aby "wciskała" poduszkę, po włożeniu, poniżej poziomu pokładu kanadyjki.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1767602


Kolory: czarny
Cena: 1149,90
podobne:  »Kurtkofartuchy: kurtkofartuchy
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…