Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kurtkofartuchy: kurtkofartuchy
Black Mamba C1 dł. rękaw Hiko

Czarna Mamba to ewolucja kurtkofartuchów Zephyr w kierunku lepszego dopasowania i zwiększenia mobilności. Połączenie z fartuchami Jackpot to oczywisty wybór!

Wraz z kamizelką Hiko Jackpot Redwood tworzą najlepszy komplet do slalomu.

Kurtka wykonana z bardzo cienkiego, ultralekkiego i oddychającego materiału. Panele: pod pachami i tylny - wykonane są z materiału Carboflex Quatro – który jest rozciągliwy w 4-kierunkach. Pozostałe panele wykonane są z materiału Carboflex stosowanego w kurtkach Zephyr.
Dzięki temu połączeniu kurtka jest bardziej elastyczna i nie ogranicza ruchu.
Wprowadzono nowy mankiet na szyi z dwoma szwami bocznymi zwiększając komfort użytkowania i uszczelnienie. Mankiety neoprenowe na nadgarstkach i szyi wykonane są z bardzo elastycznego i cienkiego neospanu którego zawodnik niemal nie czuje.

Fartuch Jackpot posiada specjalną kieszeń z przodu w której umieszcza się zewnętrzną poduszkę z kamizelki Jackpot. Kieszeń w fartuchu została tak zaprojektowana aby "wciskała" poduszkę, po włożeniu, poniżej poziomu pokładu kajaka.

Rozmiary:
Kurtka: S • M • L • XL • XXL

Numer Art. 1766804


Kolory: biały, czarny, turkusowy
Cena: 1189,90
podobne:  »Kurtkofartuchy: kurtkofartuchy
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…