Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Fartuchy i dekle: górskie|nizinne
Tour Bungee Hiko

Fartuch nylonowy.
Został zaprojektowany w wyniku ewolucji popularnego modelu Nylon Tour i jednocześnie uzupełnienie do modelu Nylon, jako produkt dla bardziej zaawansowanych turystów.
W zależności od wielkości, fartuch przeznaczony jest do kajaków z mniejszym lub większym kokpitem.
W modelu Basic Bungee zastosowano grubą, elastyczną gumę która jest wszyta dookoła części pokładowej fartucha. Duża elastyczność pozwala łatwo dopasować fartuch do kokpitu w zakresie rozmiaru.
W przedniej części komina znajdziemy wygodną kieszeń wykonaną z siatki, przeznaczoną do przechowywania drobnych przedmiotów. Ponadto komin wyposażony jest w ściągacz oraz regulowane szelki.
Basic Bungee dedykowany jest na przykład dla turystów, którzy na co dzień nie pływają w fartuchu, ale chcą mieć lekki i wygodny produkt do awaryjnego wykorzystania, który nie zajmie w kokpicie dużo miejsca.

Rozmiary:
kokpitu: CL80 • CL87 • CL94 • CL110
komina: uniwersalny

Tabela rozmiarów

Numer Art. 17652000


Kolory: czerwony, czarny
Cena: 193,90
podobne:  »Fartuchy i dekle: górskie|nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…