Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kurtki
Nereus Hiko

Wygodna kurtka przeznaczona do kajakarstwa morskiego i turystyki śródlądowej.
Posiada w pełni zintegrowany kaptur sztormowy, regulowany w dwóch płaszczyznach ze wzmocnionym daszkiem. Zapewnia on ochronę przed zacinającym deszczem i bezpośrednim słońcem.
Kurtka Nereus wyposażona jest w kieszenie na piersiach oraz rękawach, zapinane na zamki. Z zewnątrz, na kapturze i rękawach, naniesione są refleksyjna paski i napisy dla poprawy widoczności w trudnych warunkach pogodowych.
Kołnierz zabezpieczony jest neoprenem. Podwójne mankiety z wewnętrzną częścią wykonaną z neoprenu zapewnią dużą szczelność rękawów. Podwójny komin w talii zwiększa szczelność przy połączeniu z fartuchem. Nieważne jest więc, czy chcesz podbić oceany, czy lubisz nieśpieszne wiosłowanie - Nereus, towarzysząc ci wszędzie, zapewni wygodę i styl.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 1728501


Kolory: czerwony, czarny
Cena: 1044,90
podobne:  »Odzież: kurtki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…