Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Pontony

Alfonso Gumotex

Innowacyjna konstrukcja Alfonso łączy w sobie łódź wędkarską dla dwóch osób i wygodny ponton dla trzech pasażerów. Charakteryzuje się doskonała stabilnością i dużą przestrzenią pasażerską. Wędkarze z pewnością docenią wiele rozwiązań ułatwiających im łowienie ryb m.in. uchwyt na wędkę BORIKA, 5 baz pod uchwyt Borika (4 na walcach i jeden w ławce) czy sztywną podłogę.
Wielką zaletą pontonu jest możliwość używania go z silnikiem* o maksymalnej mocy do 5 KM (3,7 kW). Łódź możecie także napędzać wiosłami umieszczonymi w dulkach. A do miejsc trudno dostępnych na rzece czy jeziorze dopłynięcie z pomocą pagajów. Ponton wyprodukowano z opatentowanego przez Gumotex materiału Nitrilon®. Ta wysokiej jakości tkanina gwarantuję olbrzymią wytrzymałość przy zachowaniu niskiej wagi łodzi. Odpowiednia konstrukcja i świetny materiał pozwolą wam wędkować i pływać także na górskiej rzece takiej jak Dunajec czy Poprad.

* Zastosowany silnik musi mieć krótką nogę i masę do 28 kg.

Dane techniczne
Długość 430 cm • Szerokość 125 cm • Waga 32,7 kg • Ładowność 410 kg • Ilość osób 2 lub 3 • Ilość komór: 3 • Rozmiary złożonej łódki 68×55×30 cm • Ciśnienie robocze 0,02/0,2/3,0 (Mpa/Bar/PSI) • Materiał Nitrilon® • Max moc silnika: 3,7 kW (5 KM)

Numer Art. 15045278

Wyposażenie
3x ławka z wodoodpornej sklejki, montowana na śrubach. Pawęż z wodoodpornej sklejki. Uchwyt na akumulator. Sztywna podłoga. Uchwyt na wędkę BORIKA. 5 baz pod uchwyt. Koperta bagażowa na pokładzie. Cumka. Olinowanie dziobu i bocznych walców. Uchwyt do noszenia na dziobie. Zawór bezpieczeństwa w dnie. Zawory Push-Push. Worek transportowy 135 L. Reperaturka. Gąbka.


Kolory: zielono/szary
Cena: prosimy o kontakt
Uwagi: Ponton Alfonso 019 nie jest wyposażony w: wiosła dulkowe, silnik i wędkę
podobne:  »Pontony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…