Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne

Framura Gumotex

Framura to najszybszy kajak w ofercie Gumotex, dedykowany przede wszystkim dla podróżników, którzy cenią sobie wygodę oraz przestrzeń bagażową.
Przy produkcji tego modelu korzystano z najlepszych patentów zastosowanych w Swingu czy Seawave.
Co prawda Framurę zaprojektowano z myślą o jeziorach i morskich zatokach, ale jej uniesiony dziób pozwoli przepłynąć także Dunajec, czy inną wymagającą rzekę, o trudności do WW I.
Dno i burty Framury wykonane są z wytrzymałego materiału Nitrilon, natomiast pokład wykonano z lekkiego materiału PES. Jego rdzeń stanowią elastyczne włókna poliestrowe, od wewnątrz pokryte warstwą teflonu. Dzięki zastosowaniu takiej technologii pokład jest lżejszy, a przez to cały kajak stracił na wadze. Docenią to zwłaszcza ci podróżnicy, którzy poruszają się środkami komunikacji publicznej i kajak często noszą na plecach.
Przednia i tylna część pokładu są rozpinane. Pozwala to na swobodne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej i swobodny dostęp do bagażu.

Dane techniczne
Długość 410 cm • Szerokość 75 cm • Waga ca. 16 kg • Ładowność 180 kg • Ilość osób 1 • Rozmiar bocznego walca 27x16 cm • Ilość komór 3 + 2 • Rozmiary złożonej łódki 68x40x30 cm • Ciśnienie robocze 0,02/0,2/3,0 (Mpa/Bar/PSI) • Materiał Nitrilon®.

Numer Art. 15045220

Wyposażenie
Otwór z zaślepką do wylewania wody. Zamki błyskawiczne na na pokładzie z przodu i z tyłu. Regulowany pneumatyczny podnóżek. Pneumatyczne siedzenie z oparciem. Elastyczne koperty do troczenia bagażu na pokładzie. Uchwyty na dziobie i rufie. Lina bezpieczeństwa na pokładzie. Płetwa kierunkowa (skeg). Uchwyt na dnie do mocowania skegu. Zawór bezpieczeństwa w dnie. Zawory Push-Push. Zestaw naprawczy. Worek transportowy 100 L. W pokładzie na rufie otwory do instalacji sterowej. Gąbka.


Kolory: czerwony/szary
Cena: 5799,00 5499,00
podobne:  »Kajaki jednoosobowe: nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…