Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Wiosła: górskie|na zwałkę|nizinne
Rapa Light z drążkiem alu TNP

Wiosło Rapa Light Alu, zostało zaprojektowane z myślą o turystyce górskiej i nizinnej. Odrobinę pomniejszono średnicę drążka, co w połączeniu ze standardowymi piórami pozwoliło nieco obniżyć wagę wiosła - zachowując jego wszystkie parametry.
Lekko asymetryczne pióra o powierzchni 713 cm2, wykonane są z bardzo wytrzymałej, elastycznej mieszanki PAG - to specjalnie dobrana kompozycja włókien poliamidowych i szklanych poddana termoplastycznej kompresji.
Standardowy dla tego wiosła drążek ma średnicę 28 mm i wykonany jest z anodowanego aluminium. Charakteryzuje go bardzo duża wytrzymałość - od lat z powodzeniem stosowany jest w różnych modelach wioseł turystycznych.

Waga wiosła (200 cm) 1030 gramów.
Standardowy kąt skrętu piór:
- dla wioseł górskich 45 stopni.
- dla wioseł nizinnych 60 stopni.

Uwaga !!
Wiosła Rapa o innym kącie skrętu piór lub w innej długości, sprowadzamy wyłącznie na zamówienie, wg indywidualnej kalkulacji.

Rozmiary:
Długość w cm (kąt skrętu w stopniach)

Wiosła górskie: 195 (45)

Wiosła nizinne: 215 (60) • 220 (60)

Numer Art. 11607000


Kolory: czerwony, mango
Cena: 234,90
podobne:  »Wiosła: górskie|na zwałkę|nizinne
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…